Inder P-399B Wheel Dia 125 mm No Load Speed 8500 RPM Slot Cutter
In stock
SKU
PTL.MAC.00009
Special Price
Rs. 12,618.00
Regular Price
Rs. 15,350.00
| Type of Product | Slot Cutter |
| No Load Speed | 8500 RPM |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 230 V |
| Weight | 3.9 Kg |
Inder P-399B Wheel Dia 125 mm No Load Speed 8500 RPM Slot Cutter is available to buy in increments of 1
- Buy Inder P-399B Wheel Dia 125 mm No Load Speed 8500 RPM Slot Cutter online in India at wholesale rates. If you have been looking for Inder P-399B Wheel Dia 125 mm No Load Speed 8500 RPM Slot Cutter dealers, your search ends here as you can get the best Inder P-399B Wheel Dia 125 mm No Load Speed 8500 RPM Slot Cutter distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Inder P-399B Wheel Dia 125 mm No Load Speed 8500 RPM Slot Cutter of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Inder P-399B Wheel Dia 125 mm No Load Speed 8500 RPM Slot Cutter prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Inder P-399B Wheel Dia 125 mm No Load Speed 8500 RPM Slot Cutter rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure Inder P-399B Wheel Dia 125 mm No Load Speed 8500 RPM Slot Cutter today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Inder P-399B Wheel Dia 125 mm No Load Speed 8500 RPM Slot Cutter"
| SKU | PTL.MAC.00009 |
|---|---|
| Type Of Product | slot cutter |
| Wheel Dia | 125 mm |
| Brand | INDER |



