Carborundum CGC 120 J5 VG Grit Non Standard Green Carbide Wheels 180 mm x 13 mm x 31.75 mm
Out of stock
SKU
ABRS.GW.GCW.00045
Special Price
Rs. 1,127.00
Regular Price
Rs. 1,370.00
| SKU | ABRS.GW.GCW.00045 |
| Dia | 180 mm |
| Thickness | 13 mm |
| Bore | 31.75 mm |
| Grit | CGC 120 J5 VG |
| Dia | 180 mm |
| Thickness | 13 mm |
| Bore | 31.75 mm |
Buy Carborundum CGC 120 J5 VG Grit Non Standard Green Carbide Wheels 180 mm x 13 mm x 31.75 mm online in India at wholesale rates. If you have been looking for Carborundum CGC 120 J5 VG Grit Non Standard Green Carbide Wheels 180 mm x 13 mm x 31.75 mm dealers, your search ends here as you can get the best Carborundum CGC 120 J5 VG Grit Non Standard Green Carbide Wheels 180 mm x 13 mm x 31.75 mm distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Carborundum CGC 120 J5 VG Grit Non Standard Green Carbide Wheels 180 mm x 13 mm x 31.75 mm of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Carborundum CGC 120 J5 VG Grit Non Standard Green Carbide Wheels 180 mm x 13 mm x 31.75 mm prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Carborundum CGC 120 J5 VG Grit Non Standard Green Carbide Wheels 180 mm x 13 mm x 31.75 mm rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won™t find anywhere else. Procure Carborundum CGC 120 J5 VG Grit Non Standard Green Carbide Wheels 180 mm x 13 mm x 31.75 mm today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Carborundum CGC 120 J5 VG Grit Non Standard Green Carbide Wheels 180 mm x 13 mm x 31.75 mm"
| SKU | ABRS.GW.GCW.00045 |
|---|---|
| Type Of Product | Non Standard Green Carbide Wheels |
| Thickness | 13 mm |
| Bore Mm | 31.75 Mm |
| Dia Mm | 180 mm |



