Dewalt Compact Charger Black & Yellow DCB115-QW (4Ah)
In stock
SKU
PTL.PTA.CTBC.00055
Special Price
Rs. 2,666.00
Regular Price
Rs. 3,243.00
| Battery Capacity | 4Ah |
| Weight | 490g |
| Model No | DCB115-QW |
| Product Type | Compact Charger |
| Input Power | 230 V |
Dewalt Compact Charger Black & Yellow DCB115-QW (4Ah) is available to buy in increments of 1
- Buy Dewalt Compact Charger Black & Yellow DCB115-QW (4Ah) online in India at wholesale rates. If you have been looking for Dewalt Compact Charger Black & Yellow DCB115-QW (4Ah) dealers, your search ends here as you can get the best Dewalt Compact Charger Black & Yellow DCB115-QW (4Ah) distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Dewalt Compact Charger Black & Yellow DCB115-QW (4Ah) of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Dewalt Compact Charger Black & Yellow DCB115-QW (4Ah) prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Dewalt Compact Charger Black & Yellow DCB115-QW (4Ah) rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure Dewalt Compact Charger Black & Yellow DCB115-QW (4Ah) today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Dewalt Compact Charger Black & Yellow DCB115-QW (4Ah)"
| SKU | PTL.PTA.CTBC.00055 |
|---|---|
| Dimension | 10x10x10cm |
| Input Power | 230 V |
| Color | Black & Yellow |
| Battery Capacity | 4 ah |
| Brand | Dewalt |



