Dewalt Screw Magazine Black & Yellow DCF6201-XJ
In stock
SKU
PTL.PTA.DRA.00035
Special Price
Rs. 2,300.00
Regular Price
Rs. 2,798.00
| Weight | 300g |
| Model No | DCF6201-XJ |
| Colour | Black & Yellow |
| Product Type | Screw Magazine |
| Dimension | 19.5x96.5x24.5cm |
Dewalt Screw Magazine Black & Yellow DCF6201-XJ is available to buy in increments of 1
- The Dewalt Screw Magazine Quick Release collated accepts the most collated screws to allow the user to fit boards more quickly, it is Easy collated screw magazine opening to allow for quick cleaning of drywall dust. The tool free depth control and fine depth control for simple but effective setting, the ollated screw magazine rotates on tool without removal to allow the operate in corners with the minimum of fuss
Product Specification
Product Specification for "Dewalt Screw Magazine Black & Yellow DCF6201-XJ"
| SKU | PTL.PTA.DRA.00035 |
|---|---|
| Dimension | 19.5x96.5x24.5cm |
| Color | Black & Yellow |
| Brand | Dewalt |



