Donaldson Dia 94 mm Cellulose Hydraulic Spin-On, Duramax - P764729
In stock
SKU
HYD.HYF.FEE.000007
Special Price
Rs. 2,952.00
Regular Price
Rs. 3,590.00
| Sku | HYD.HYF.FEE.000007 |
| Type Of Product | Hydraulic Spin On Duramax |
| Supplied by | Indusuno |
| Lead Time | Within 4 to 7 Days |
Donaldson Dia 94 mm Cellulose Hydraulic Spin-On, Duramax - P764729 is available to buy in increments of 1
Buy Donaldson Dia 94 mm Cellulose Hydraulic Spin-On, Duramax - P764729 online in India at wholesale rates. If you have been looking for Donaldson Dia 94 mm Cellulose Hydraulic Spin-On, Duramax - P764729 dealers, your search ends here as you can get the best Donaldson Dia 94 mm Cellulose Hydraulic Spin-On, Duramax - P764729 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Donaldson Dia 94 mm Cellulose Hydraulic Spin-On, Duramax - P764729 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Donaldson Dia 94 mm Cellulose Hydraulic Spin-On, Duramax - P764729 prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Donaldson Dia 94 mm Cellulose Hydraulic Spin-On, Duramax - P764729 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure Donaldson Dia 94 mm Cellulose Hydraulic Spin-On, Duramax - P764729 today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Donaldson Dia 94 mm Cellulose Hydraulic Spin-On, Duramax - P764729"
| SKU | HYD.HYF.FEE.000007 |
|---|---|
| Efficiency Beta 1000 | 23 Micron |
| Outer Dia Mm | 94 mm |
| Media Type | Cellulose |
| Thread Size | M24 x 1.5 |
| Primary Application | JCB 32925197 |
| Type | simple |
| Gasket Id | 63.1 mm |
| Gasket Od | 70.15 mm |
| Type Of Product | Hydraulic Spin On Duramax |
| Style | Spin On |



