Dowells 12-16.5 mm Double Compression Un Armoured Brass Cable Gland DBW-01S (UN)
In stock
SKU
EL.CA.CBGL.00691
Special Price
Rs. 159.00
Regular Price
Rs. 187.00
| Overall Diameter | 12-16.5 mm |
| Cat. No. | DBW-01S (UN) |
| Nipple ET Thread | 3/4" |
Dowells 12-16.5 mm Double Compression Un Armoured Brass Cable Gland DBW-01S (UN) is available to buy in increments of 1
Buy Dowells 12-16.5 mm Double Compression Un Armoured Brass Cable Gland DBW-01S (UN) online in India at wholesale rates. If you have been looking for Dowells 12-16.5 mm Double Compression Un Armoured Brass Cable Gland DBW-01S (UN) dealers, your search ends here as you can get the best Dowells 12-16.5 mm Double Compression Un Armoured Brass Cable Gland DBW-01S (UN) distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Dowells 12-16.5 mm Double Compression Un Armoured Brass Cable Gland DBW-01S (UN) of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Dowells 12-16.5 mm Double Compression Un Armoured Brass Cable Gland DBW-01S (UN) prices, you can be totally sure to get the best rates as INDUSUNO brings you genuine Dowells 12-16.5 mm Double Compression Un Armoured Brass Cable Gland DBW-01S (UN) rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure Dowells 12-16.5 mm Double Compression Un Armoured Brass Cable Gland DBW-01S (UN) today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Dowells 12-16.5 mm Double Compression Un Armoured Brass Cable Gland DBW-01S (UN)"
| SKU | EL.CA.CBGL.00691 |
|---|---|
| Catlogue No | dbw-01s (un) |
| Feature | 1 |
| Type Of Product | double compression un armoured brass cable gland |
| Nipple Et Thread | 3/4" |



