Foster Concrete vibrator (heavy duty) 1850W without needle FCV 3518 Pro
In stock
SKU
PTL.MAC.00092
Special Price
Rs. 2,338.00
Regular Price
Rs. 2,844.00
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220-240 V |
| Model No | FCV 3518 Pro |
| Power | 1850 W |
Foster Concrete vibrator (heavy duty) 1850W without needle FCV 3518 Pro is available to buy in increments of 1
- Buy Foster Concrete vibrator (heavy duty) 1850W without needle FCV 3518 Pro online in India at wholesale rates. If you have been looking for Foster Concrete vibrator (heavy duty) 1850W without needle FCV 3518 Pro dealers, your search ends here as you can get the best Foster Concrete vibrator (heavy duty) 1850W without needle FCV 3518 Pro distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Foster Concrete vibrator (heavy duty) 1850W without needle FCV 3518 Pro of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Foster Concrete vibrator (heavy duty) 1850W without needle FCV 3518 Pro prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Foster Concrete vibrator (heavy duty) 1850W without needle FCV 3518 Pro rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure Foster Concrete vibrator (heavy duty) 1850W without needle FCV 3518 Pro today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Foster Concrete vibrator (heavy duty) 1850W without needle FCV 3518 Pro"
| SKU | PTL.MAC.00092 |
|---|---|
| Type Of Product | heavy duty concrete vibrator |
| Needle Size | 2 m |
| Brand | Foster |



