Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 110 mm Power 1050 W IC-009
In stock
SKU
PTL.MAC.00052
Special Price
Rs. 1,690.00
Regular Price
Rs. 2,055.00
| Type of Product | Marble Cutter |
| No Load Speed | 12000 RPM |
| Power Input | 1050 W |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220 V |
Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 110 mm Power 1050 W IC-009 is available to buy in increments of 1
- Buy Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 110 mm Power 1050 W IC-009 online in India at wholesale rates. If you have been looking for Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 110 mm Power 1050 W IC-009 dealers, your search ends here as you can get the best Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 110 mm Power 1050 W IC-009 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 110 mm Power 1050 W IC-009 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 110 mm Power 1050 W IC-009 prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 110 mm Power 1050 W IC-009 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 110 mm Power 1050 W IC-009 today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 110 mm Power 1050 W IC-009"
| SKU | PTL.MAC.00052 |
|---|---|
| Power Input | 1050 W |
| Type Of Product | marble cutter |
| Wheel Dia | 110 mm |
| Brand | Hi-Max |



