Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 150 mm Power 1250 W IC-041
In stock
SKU
PTL.MAC.00109
Special Price
Rs. 2,165.00
Regular Price
Rs. 2,633.00
| Type of Product | Marble Cutter |
| No Load Speed | 730 RPM |
| Power Input | 1250 W |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220 V |
Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 150 mm Power 1250 W IC-041 is available to buy in increments of 1
- Buy Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 150 mm Power 1250 W IC-041 online in India at wholesale rates. If you have been looking for Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 150 mm Power 1250 W IC-041 dealers, your search ends here as you can get the best Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 150 mm Power 1250 W IC-041 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 150 mm Power 1250 W IC-041 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 150 mm Power 1250 W IC-041 prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 150 mm Power 1250 W IC-041 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 150 mm Power 1250 W IC-041 today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Hi-Max Marble Cutter Wheel Dia 150 mm Power 1250 W IC-041"
| SKU | PTL.MAC.00109 |
|---|---|
| Power Input | 1250 W |
| Type Of Product | marble cutter |
| Wheel Dia | 150 mm |
| Brand | Hi-Max |



