JK Super Drive 1500 Watt Corded Heat Gun JKHG550
In stock
SKU
PTL.HPT.00041
Special Price
Rs. 1,800.00
Regular Price
Rs. 2,190.00
| Type of Product | Heat Gun |
| Power Input | 1500 W |
| Power Source Type | Corded |
| Weight | 0.8 kg |
| Model No | JKHG 550 |
JK Super Drive 1500 Watt Corded Heat Gun JKHG550 is available to buy in increments of 1
- Buy JK Super Drive 1500 Watt Corded Heat Gun JKHG550 online in India at wholesale rates. If you have been looking for JK Super Drive 1500 Watt Corded Heat Gun JKHG550 dealers, your search ends here as you can get the best JK Super Drive 1500 Watt Corded Heat Gun JKHG550 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase JK Super Drive 1500 Watt Corded Heat Gun JKHG550 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the JK Super Drive 1500 Watt Corded Heat Gun JKHG550 prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine JK Super Drive 1500 Watt Corded Heat Gun JKHG550 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure JK Super Drive 1500 Watt Corded Heat Gun JKHG550 today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "JK Super Drive 1500 Watt Corded Heat Gun JKHG550"
| SKU | PTL.HPT.00041 |
|---|---|
| Power Input | 1500 W |
| Type Of Product | heat gun |
| Power Source | corded |
| Brand | JK Super Drive |



