Karcher Vacuum Cleaner Moter Power Of 1000W, WD 3 EU-I
In stock
SKU
CLE.VAC.VAC.00172
Special Price
Rs. 5,688.00
Regular Price
Rs. 6,920.00
| Model No | WD 3 EU-I |
| Cord Length | 4m |
| Dimension | 34 x 50.3 x 38.8 cm |
| Wheels | Yes |
Karcher Vacuum Cleaner Moter Power Of 1000W, WD 3 EU-I is available to buy in increments of 1
Buy Karcher Vacuum Cleaner Moter Power Of 1000W, WD-1 online in India at wholesale rates. If you have been looking for Karcher Vacuum Cleaner Moter Power Of 1000W, WD-1 dealers, your search ends here as you can get the best Karcher Vacuum Cleaner Moter Power Of 1000W, WD-1 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Karcher Vacuum Cleaner Moter Power Of 1000W, WD-1 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Karcher Vacuum Cleaner Moter Power Of 1000W, WD-1 prices, you can be totally sure to get the best rates as Industrybuying brings you genuine Karcher Vacuum Cleaner Moter Power Of 1000W, WD-1 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure Karcher Vacuum Cleaner Moter Power Of 1000W, WD-1 today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Karcher Vacuum Cleaner Moter Power Of 1000W, WD 3 EU-I"
| SKU | CLE.VAC.VAC.00172 |
|---|---|
| Brand | Karcher |
| Noise | 75db |
| Blower | Yes |
| Suction Capacity | 200 mbar |
| Dimention | 34 x 50.3 x 38.8 cm |
| Supplied By | Indusuno |



