KHK 25.4 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 16UU
In stock
SKU
BEA.ACE.LNR.BEA.00034
Special Price
Rs. 707.00
Regular Price
Rs. 861.00
| Model No | LBB 16UU |
| Series | LBB Series |
| Inside Diameter | 25.4 mm |
| Outside Diameter | 39.6 mm |
KHK 25.4 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 16UU is available to buy in increments of 1
Buy KHK 25.4 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 16UU online in India at wholesale rates. If you have been looking for KHK 25.4 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 16UU dealers, your search ends here as you can get the best KHK 25.4 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 16UU distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase KHK 25.4 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 16UU of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the KHK 25.4 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 16UU prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine KHK 25.4 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 16UU rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure KHK 25.4 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 16UU today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "KHK 25.4 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 16UU"
| SKU | BEA.ACE.LNR.BEA.00034 |
|---|---|
| Inside Diameter | 25.4 mm |
| Type | simple |
| Type Of Product | Linear Bushing Bearing |
| Outside_Diameter | 39.6 mm |


