KHK 38.1 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 24UU
In stock
SKU
BEA.ACE.LNR.BEA.00028
Special Price
Rs. 1,941.00
Regular Price
Rs. 2,361.00
| Model No | LBB 24UU |
| Series | LBB Series |
| Inside Diameter | 38.1 mm |
| Outside Diameter | 60.3 mm |
KHK 38.1 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 24UU is available to buy in increments of 1
Buy KHK 38.1 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 24UU online in India at wholesale rates. If you have been looking for KHK 38.1 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 24UU dealers, your search ends here as you can get the best KHK 38.1 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 24UU distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase KHK 38.1 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 24UU of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the KHK 38.1 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 24UU prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine KHK 38.1 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 24UU rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure KHK 38.1 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 24UU today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "KHK 38.1 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 24UU"
| SKU | BEA.ACE.LNR.BEA.00028 |
|---|---|
| Inside Diameter | 38.1 mm |
| Type | simple |
| Type Of Product | Linear Bushing Bearing |
| Outside_Diameter | 60.3 mm |


