KHK 9.5 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 6UU
In stock
SKU
BEA.ACE.LNR.BEA.00010
Special Price
Rs. 320.00
Regular Price
Rs. 390.00
| Model No | LBB 6UU |
| Series | LBB Series |
| Inside Diameter | 9.5 mm |
| Outside Diameter | 15.8 mm |
KHK 9.5 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 6UU is available to buy in increments of 1
Buy KHK 9.5 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 6UU online in India at wholesale rates. If you have been looking for KHK 9.5 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 6UU dealers, your search ends here as you can get the best KHK 9.5 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 6UU distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase KHK 9.5 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 6UU of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the KHK 9.5 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 6UU prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine KHK 9.5 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 6UU rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure KHK 9.5 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 6UU today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "KHK 9.5 mm Inner Dia Linear Bushing Bearing LBB 6UU"
| SKU | BEA.ACE.LNR.BEA.00010 |
|---|---|
| Inside Diameter | 9.5 mm |
| Type | simple |
| Type Of Product | Linear Bushing Bearing |
| Outside_Diameter | 15.8 mm |


