Kimberly Clark 28620 White M Fold Towels 28620
In stock
SKU
CLE.PAP.TIS.00125
Special Price
Rs. 2,592.00
Regular Price
Rs. 2,805.00
| Type | M Fold Towels |
| Quantity | 250 Towels |
| Pack Size | 24 x 19.6 cm |
| Weight (Kg) | 6.25kg |
| Color | White |
Kimberly Clark 28620 White M Fold Towels 28620 is available to buy in increments of 1
Buy Kimberly Clark Natural M-Fold Towel 01224A online in India at wholesale rates. If you have been looking for Kimberly Clark Natural M-Fold Towel 01224A dealers, your search ends here as you can get the best Kimberly Clark Natural M-Fold Towel 01224A distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Kimberly Clark Natural M-Fold Towel 01224A of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Kimberly Clark Natural M-Fold Towel 01224A prices, you can be totally sure to get the best rates as Industrybuying brings you genuine Kimberly Clark Natural M-Fold Towel 01224A rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure Kimberly Clark Natural M-Fold Towel 01224A today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Kimberly Clark 28620 White M Fold Towels 28620"
| SKU | CLE.PAP.TIS.00125 |
|---|---|
| Brand | Kimberly Clark |
| Pack Size | 24 x 19.6 cm |
| Supplied By | Indusuno |



