Kirloskar 1.0Hp Sw & Bw Eterna Drainer And Waste Disposer Pump, ETERNA 750P
In stock
SKU
PUM.SWP.00023
Special Price
Rs. 11,815.00
Regular Price
Rs. 12,450.00
| Model No. | ETERNA 750P |
| Size (mm) | 40 mm |
| Code No. | T11160100634 |
| Rating (Kw) | 0.75 kW |
Kirloskar 1.0Hp Sw & Bw Eterna Drainer And Waste Disposer Pump, ETERNA 750P is available to buy in increments of 1
Buy Kirloskar 1.0Hp Sw & Bw Eterna Drainer And Waste Disposer Pump, Eterna 750P Online In India At Wholesale Rates. If You Have Been Looking For Kirloskar 1.0Hp Sw & Bw Eterna Drainer And Waste Disposer Pump, Eterna 750P Dealers, Your Search Ends Here As You Can Get The Best Kirloskar 1.0Hp Sw & Bw Eterna Drainer And Waste Disposer Pump, Eterna 750P Distributors In Top Cities Such As Delhi Ncr, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad And Ahmedabad. You Can Purchase Kirloskar 1.0Hp Sw & Bw Eterna Drainer And Waste Disposer Pump, Eterna 750P Of The Finest Quality And Rest Assured To Get The Best In Terms Of Both Durability And Performance. If You Are Bothered About The Kirloskar 1.0Hp Sw & Bw Eterna Drainer And Waste Disposer Pump, Eterna 750P Prices, You Can Be Totally Sure To Get The Best Rates As IndustryBuyIng Brings You Genuine Kirloskar 1.0Hp Sw & Bw Eterna Drainer And Waste Disposer Pump, Eterna 750P Rates And Quality Assured Products Only From The Best Of Brands With Exclusive Brand Discounts You Won’T Find Anywhere Else. Procure Kirloskar 1.0Hp Sw & Bw Eterna Drainer And Waste Disposer Pump, Eterna 750P Today And Avail The Best Offers On Your Purchase.
Product Specification
Product Specification for "Kirloskar 1.0Hp Sw & Bw Eterna Drainer And Waste Disposer Pump, ETERNA 750P"
| SKU | PUM.SWP.00023 |
|---|---|
| Type | simple |
| Rating Hp | 1.0HP |
| Brand | Kirloskar |
| Supplied By | Indusuno |
| Rating Kw | 0.75 kW |



