KPT 125 mm 1400W Marble Cutter - TC-5
In stock
SKU
PTL.MAC.00074
Special Price
Rs. 3,696.00
Regular Price
Rs. 4,496.00
| Type of Product | Marble Cutter |
| No Load Speed | 13000 rpm |
| Frequency | 50 Hz |
| Model No | TC-5 |
| Blade Dia. | 125 mm |
KPT 125 mm 1400W Marble Cutter - TC-5 is available to buy in increments of 1
- Buy KPT 125 mm 1400W Marble Cutter - TC-5 online in India at wholesale rates. If you have been looking for KPT 125 mm 1400W Marble Cutter - TC-5 dealers, your search ends here as you can get the best KPT 125 mm 1400W Marble Cutter - TC-5 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase KPT 125 mm 1400W Marble Cutter - TC-5 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the KPT 125 mm 1400W Marble Cutter - TC-5 prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine KPT 125 mm 1400W Marble Cutter - TC-5 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure KPT 125 mm 1400W Marble Cutter - TC-5 today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "KPT 125 mm 1400W Marble Cutter - TC-5"
| SKU | PTL.MAC.00074 |
|---|---|
| Blade Dia | 125 mm |
| Type Of Product | marble cutter |
| Brand | KPT |



