KPT 150mm Super Duty Straight Grinder, P77-91 LH K1, 1800W
In stock
SKU
PNTC.PNT.PG.000149
Special Price
Rs. 18,332.00
Regular Price
Rs. 22,300.00
| Sku | PNTC.PNT.PG.000149 |
| Product Type | Straight Grinder |
| Mfr. Model | P7791 LH K1 |
| Supplied by | Indusuno |
| Lead Time | Within 4 to 7 Days |
KPT 150mm Super Duty Straight Grinder, P77-91 LH K1, 1800W is available to buy in increments of 1
Buy KPT 150mm Super Duty Straight Grinder, P77-91 LH K1, 1800W online in India at wholesale rates. If you have been looking for KPT 150mm Super Duty Straight Grinder, P77-91 LH K1, 1800W dealers, your search ends here as you can get the best KPT 150mm Super Duty Straight Grinder, P77-91 LH K1, 1800W distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase KPT 150mm Super Duty Straight Grinder, P77-91 LH K1, 1800W of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the KPT 150mm Super Duty Straight Grinder, P77-91 LH K1, 1800W prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine KPT 150mm Super Duty Straight Grinder, P77-91 LH K1, 1800W rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure KPT 150mm Super Duty Straight Grinder, P77-91 LH K1, 1800W today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "KPT 150mm Super Duty Straight Grinder, P77-91 LH K1, 1800W"
| SKU | PNTC.PNT.PG.000149 |
|---|---|
| Wheel Dia | 150 mm |
| No Load Speed | 6500 rpm |
| Power Input | 1800 W |
| Type | simple |



