- D Handle Heat Gun
Product Specification
Product Specification for "KPT D Handle Heat Gun KHG 2000W"
| SKU | PTL.HPT.00046 |
|---|---|
| Air Flow Rate | 340 - 380 L/min |
| Power Input | 2000 W |
| Type Of Product | d handle heat gun |
| Max Temperature | 50 - 600 C |
| Brand | KPT |
hidden+91 9205399101
hiddenenquiry@indusuno.com | Bulk Query | Deals
| Min. Temperature | 50 - 480 °C |
| Power Input | 2000 W |
| Weight | 0.9 Kg |
| Air Flow Rate | 340 - 380 L/min |
Product Specification for "KPT D Handle Heat Gun KHG 2000W"
| SKU | PTL.HPT.00046 |
|---|---|
| Air Flow Rate | 340 - 380 L/min |
| Power Input | 2000 W |
| Type Of Product | d handle heat gun |
| Max Temperature | 50 - 600 C |
| Brand | KPT |