KPT SBLWOV 550 rpm 450 Watt Blower
In stock
SKU
PTL.ELB.00038
Special Price
Rs. 1,428.00
Regular Price
Rs. 1,737.00
| No Load Speed | 550 rpm |
| Power Input | 450 Watt |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Type of Product | Blower |
| Weight | 1.1 kg |
KPT SBLWOV 550 rpm 450 Watt Blower is available to buy in increments of 1
- Buy KPT SBLWOV 550 rpm 450 Watt Blower online in India at wholesale rates. If you have been looking for KPT SBLWOV 550 rpm 450 Watt Blower dealers, your search ends here as you can get the best KPT SBLWOV 550 rpm 450 Watt Blower distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase KPT SBLWOV 550 rpm 450 Watt Blower of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the KPT SBLWOV 550 rpm 450 Watt Blower prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine KPT SBLWOV 550 rpm 450 Watt Blower rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure KPT SBLWOV 550 rpm 450 Watt Blower today and avail the best offers on your purchase.
- Related keyword:-
- electric air blower , electric blower .
Product Specification
Product Specification for "KPT SBLWOV 550 rpm 450 Watt Blower"
| SKU | PTL.ELB.00038 |
|---|---|
| Air Flow Capacity | 2.3 m/min |
| Power Input | 450 Watts |
| Type Of Product | blower |
| Brand | KPT |


