Please Note: Product may differ (eg.colour) from the product Image displayed on website.Kindly check the technical specifications provided to make better purchase decision.
Buy Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G online in India at wholesale rates.If you have been looking for Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G dealers, your search ends here as you can get the best Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad.You can purchase Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance.If you are bothered about the Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G prices, you can be totally sure to get the best rates as Industrybuying brings you genuine Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else.Procure Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G today and avail the best offers on your purchase.
Buy Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G online in India at wholesale rates.If you have been looking for Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G dealers, your search ends here as you can get the best Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad.You can purchase Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance.If you are bothered about the Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G prices, you can be totally sure to get the best rates as Industrybuying brings you genuine Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else.Procure Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Neelkanth Luster Twin 10" Double Bowl Kitchen Sink NK DBSD12 G"
| SKU | PLM.KITC.STS.00370 |
|---|---|
| Brand | Neelkanth |
| Bowl Size Mm | 510 x 410 x 255 mm |
| Finish Type | Glossy |
| Overall Size Mm | 1740 x 515 mm |
| Overall Size Inch | 68 x 20 inch |
| Second Bowl Size Inch | 20 x 16 x 10 inch |
| Second Bowl Size Mm | 510 x 410 x 255 mm |
| Bowl Size Inch | 20 x 16 x 10 inch |
| Supplied By | Indusuno |



