Nido Walk Behind Scrubber Drier ND-ICE-SD-17-AC
In stock
SKU
CLE.EQU..00035
Special Price
Rs. 128,653.00
Regular Price
Rs. 156,506.00
| Model No | ND-ICE-SD-17-AC |
| Brush Motor | 750 W |
| Brush Dia | 430 mm |
| Scrubbing Width | 700 mm |
| Brush Speed | 180 rpm |
Nido Walk Behind Scrubber Drier ND-ICE-SD-17-AC is available to buy in increments of 1
Buy Gharana Products 45 Kg CMSD - 001 Single Disk Imported Floor Polisher online in India at wholesale rates. If you have been looking for Gharana Products 45 Kg CMSD - 001 Single Disk Imported Floor Polisher dealers, your search ends here as you can get the best Gharana Products 45 Kg CMSD - 001 Single Disk Imported Floor Polisher distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Gharana Products 45 Kg CMSD - 001 Single Disk Imported Floor Polisher of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Gharana Products 45 Kg CMSD - 001 Single Disk Imported Floor Polisher prices, you can be totally sure to get the best rates as Industrybuying brings you genuine Gharana Products 45 Kg CMSD - 001 Single Disk Imported Floor Polisher rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure Gharana Products 45 Kg CMSD - 001 Single Disk Imported Floor Polisher today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Nido Walk Behind Scrubber Drier ND-ICE-SD-17-AC"
| SKU | CLE.EQU..00035 |
|---|---|
| Brand | NIDO |
| Brush Motor | 750 W |
| Brush Speed | 180 RPM |
| Brush Dia | 430 mm |
| Scrubbing Width | 700 mm |
| Dimention | 900 x 570 x 874 mm |
| Supplied By | Indusuno |



