Buy Nirali Kitchen Sink 1000 mm x 500 mm Size Elara WB 1 online in India at wholesale rates.If you have been looking for Nirali Kitchen Sink 1000 mm x 500 mm Size Elara WB 1 dealers, your search ends here as you can get the best Nirali Kitchen Sink 1000 mm x 500 mm Size Elara WB 1 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad.You can purchase Nirali Kitchen Sink 1000 mm x 500 mm Size Elara WB 1 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance.If you are bothered about the Nirali Kitchen Sink 1000 mm x 500 mm Size Elara WB 1 prices, you can be totally sure to get the best rates as Industrybuying brings you genuine Nirali Kitchen Sink 1000 mm x 500 mm Size Elara WB 1 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else.Procure Nirali Kitchen Sink 1000 mm x 500 mm Size Elara WB 1 today and avail the best offers on your purchase.
Related keyword-:-
kitchen sink , stainless steel sink , steel sink.
Related keyword-:-
kitchen sink , stainless steel sink , steel sink.
Product Specification
Product Specification for "Nirali Kitchen Sink 1000 mm x 500 mm Size Elara WB 1"
| SKU | PLM.KITC.STS.00312 |
|---|---|
| Brand | Nirali |
| Bowl Size Mm | 334 x 435 x 184 mm |
| Overall Size Mm | 1000 mm x 500 mm |
| Overall Size Inch | 39 inch x 19.68 inch |
| Veg Bowl Size Mm | 170 x 173 x 138 mm |
| Veg Bowl Size Inch | 6 x 6 x 5 inch |
| Bowl Size Inch | 13x17x7 inch |
| Supplied By | Indusuno |



