Buy Nirali Kitchen Sink 1160 mm x 500 mm Size Kappa LV-2 online in India at wholesale rates.If you have been looking for Nirali Kitchen Sink 1160 mm x 500 mm Size Kappa LV-2 dealers, your search ends here as you can get the best Nirali Kitchen Sink 1160 mm x 500 mm Size Kappa LV-2 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad.You can purchase Nirali Kitchen Sink 1160 mm x 500 mm Size Kappa LV-2 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance.If you are bothered about the Nirali Kitchen Sink 1160 mm x 500 mm Size Kappa LV-2 prices, you can be totally sure to get the best rates as Industrybuying brings you genuine Nirali Kitchen Sink 1160 mm x 500 mm Size Kappa LV-2 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else.Procure Nirali Kitchen Sink 1160 mm x 500 mm Size Kappa LV-2 today and avail the best offers on your purchase.
Related keyword-:-
kitchen sink , stainless steel sink , steel sink.
Related keyword-:-
kitchen sink , stainless steel sink , steel sink.
Product Specification
Product Specification for "Nirali Kitchen Sink 1160 mm x 500 mm Size Kappa LV-2"
| SKU | PLM.KITC.STS.00309 |
|---|---|
| Brand | Nirali |
| Bowl Size Mm | 355 x 430 x 200 mm |
| Overall Size Mm | 1160 mm x 500 mm |
| Overall Size Inch | 45 inch x 19.68 inch |
| Small Bowl Size Mm | 335 x 430 x 200 mm |
| Small Bowl Size Inch | 13.2x 17 x8 inch |
| Bowl Size Inch | 14x17 x8 inch |
| Supplied By | Indusuno |



