Buy Nirali Kitchen Sink 990 mm x 500 mm Size Granio online in India at wholesale rates.If you have been looking for Nirali Kitchen Sink 990 mm x 500 mm Size Granio dealers, your search ends here as you can get the best Nirali Kitchen Sink 990 mm x 500 mm Size Granio distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad.You can purchase Nirali Kitchen Sink 990 mm x 500 mm Size Granio of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance.If you are bothered about the Nirali Kitchen Sink 990 mm x 500 mm Size Granio prices, you can be totally sure to get the best rates as Industrybuying brings you genuine Nirali Kitchen Sink 990 mm x 500 mm Size Granio rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else.Procure Nirali Kitchen Sink 990 mm x 500 mm Size Granio today and avail the best offers on your purchase.
Related keyword-:-
kitchen sink , stainless steel sink , steel sink.
Related keyword-:-
kitchen sink , stainless steel sink , steel sink.
Product Specification
Product Specification for "Nirali Kitchen Sink 990 mm x 500 mm Size Granio"
| SKU | PLM.KITC.STS.00306 |
|---|---|
| Brand | Nirali |
| Bowl Size Mm | 342 x 420 x 200 mm |
| Overall Size Mm | 990 mm x 500 mm |
| Overall Size Inch | 39 inchx 19.68 inch |
| Veg Bowl Size Mm | 150 x 286 mm |
| Veg Bowl Size Inch | 6x 11.25 inch |
| Bowl Size Inch | 13.46x16.53x8inch |
| Supplied By | Indusuno |



