Norgren T45P0008 Porous Plastic Silencers 8 mm
In stock
SKU
PNTC.PGC.SLR.000157
Special Price
Rs. 235.00
Regular Price
Rs. 285.00
| Sku | PNTC.PGC.SLR.000157 |
| Product Type | Porous Plastic Silencers |
| Mfr. Model | T45P0008 |
| Supplied by | Indusuno |
| Lead Time | Within 4 to 7 Days |
Norgren T45P0008 Porous Plastic Silencers 8 mm is available to buy in increments of 1
Buy Norgren T45P0008 Porous Plastic Silencers 8 mm online in India at wholesale rates. If you have been looking for Norgren T45P0008 Porous Plastic Silencers 8 mm dealers, your search ends here as you can get the best Norgren T45P0008 Porous Plastic Silencers 8 mm distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Norgren T45P0008 Porous Plastic Silencers 8 mm of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Norgren T45P0008 Porous Plastic Silencers 8 mm prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Norgren T45P0008 Porous Plastic Silencers 8 mm rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure Norgren T45P0008 Porous Plastic Silencers 8 mm today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Norgren T45P0008 Porous Plastic Silencers 8 mm"
| SKU | PNTC.PGC.SLR.000157 |
|---|---|
| Operating Temperature | 2080 °C |
| O D Tube | 8 mm |
| Operating Pressure | 110 bar |
| Type | simple |



