Norgren T45P0012 Porous Plastic Silencers 12 mm
In stock
SKU
PNTC.PGC.SLR.000160
Special Price
Rs. 341.00
Regular Price
Rs. 414.00
| Sku | PNTC.PGC.SLR.000160 |
| Product Type | Porous Plastic Silencers |
| Mfr. Model | T45P0012 |
| Supplied by | Indusuno |
| Lead Time | Within 4 to 7 Days |
Norgren T45P0012 Porous Plastic Silencers 12 mm is available to buy in increments of 1
Buy Norgren T45P0012 Porous Plastic Silencers 12 mm online in India at wholesale rates. If you have been looking for Norgren T45P0012 Porous Plastic Silencers 12 mm dealers, your search ends here as you can get the best Norgren T45P0012 Porous Plastic Silencers 12 mm distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Norgren T45P0012 Porous Plastic Silencers 12 mm of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Norgren T45P0012 Porous Plastic Silencers 12 mm prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Norgren T45P0012 Porous Plastic Silencers 12 mm rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure Norgren T45P0012 Porous Plastic Silencers 12 mm today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Norgren T45P0012 Porous Plastic Silencers 12 mm"
| SKU | PNTC.PGC.SLR.000160 |
|---|---|
| Operating Temperature | 2080 °C |
| O D Tube | 12 mm |
| Operating Pressure | 110 bar |
| Type | simple |



