Ozar Grinder 120mm MG-7204B
In stock
SKU
PNTC.PNT.PG.000046
Special Price
Rs. 9,304.00
Regular Price
Rs. 11,318.00
| Sku | PNTC.PNT.PG.000046 |
| Product Type | Grinder |
| Mfr. Model | MG7204B |
| Supplied by | Indusuno |
| Lead Time | Within 4 to 7 Days |
Ozar Grinder 120mm MG-7204B is available to buy in increments of 1
Buy Ozar Grinder 120mm MG-7204B online in India at wholesale rates. If you have been looking for Ozar Grinder 120mm MG-7204B dealers, your search ends here as you can get the best Ozar Grinder 120mm MG-7204B distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Ozar Grinder 120mm MG-7204B of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Ozar Grinder 120mm MG-7204B prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Ozar Grinder 120mm MG-7204B rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure Ozar Grinder 120mm MG-7204B today and avail the best offers on your purchase.
Related keyword-:-
air die grinder , air grinder , mini die grinder , pneumatic die grinder .
Product Specification
Product Specification for "Ozar Grinder 120mm MG-7204B"
| SKU | PNTC.PNT.PG.000046 |
|---|---|
| Air Inlet | 1/4 |
| Speed | 25000RPM |
| Hose Size | 3/8inch |
| Overall Length | 120mm |
| Net Weight | 0.4kg |
| Type | simple |
| Collect Size | 6mm |



