Pro'sKit Pro-Soft Screwdriver Screwdriver Size 2 6x100mm 9SD-207B
In stock
SKU
HT.SCRD.NT.SCW.DRIV.00289
Special Price
Rs. 320.00
Regular Price
Rs. 390.00
| Screwdriver Size | 2 6x100mm |
| Screwdriver Tip Size | 2 mm |
| Blade Length | 100 mm |
Pro'sKit Pro-Soft Screwdriver Screwdriver Size 2 6x100mm 9SD-207B is available to buy in increments of 1
Buy Pro'sKit Pro-Soft Screwdriver Screwdriver Size 2 6x100mm 9SD-207B online in India at wholesale rates. If you have been looking for Pro'sKit Pro-Soft Screwdriver Screwdriver Size 2 6x100mm 9SD-207B dealers, your search ends here as you can get the best Pro'sKit Pro-Soft Screwdriver Screwdriver Size 2 6x100mm 9SD-207B distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Pro'sKit Pro-Soft Screwdriver Screwdriver Size 2 6x100mm 9SD-207B of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Pro'sKit Pro-Soft Screwdriver Screwdriver Size 2 6x100mm 9SD-207B prices, you can be totally sure to get the best rates as Industrybuying brings you genuine Pro'sKit Pro-Soft Screwdriver Screwdriver Size 2 6x100mm 9SD-207B rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure Pro'sKit Pro-Soft Screwdriver Screwdriver Size 2 6x100mm 9SD-207B today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Pro'sKit Pro-Soft Screwdriver Screwdriver Size 2 6x100mm 9SD-207B"
| SKU | HT.SCRD.NT.SCW.DRIV.00289 |
|---|---|
| Blade Length | 100 mm |
| Sub Type | Pro-Soft |
| Screwdriver Size | 2 6x100 mm |
| Screwdriver Tip Size | 2 mm |
| Handle Length | 121 mm |
| Brand | ProsKit |



