Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm)
In stock
SKU
HT.SCRD.NT.SCW.DRIV.00558
Special Price
Rs. 144.00
Regular Price
Rs. 175.00
| Screwdriver Size | 6.5x100 mm |
| Screwdriver Tip Size | 6.5mm |
Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) is available to buy in increments of 1
Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard
Buy Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) online in India at wholesale rates. If you have been looking for Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) dealers, your search ends here as you can get the best Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) prices, you can be totally sure to get the best rates as Industrybuying brings you genuine Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) today and avail the best offers on your purchase.
Buy Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) online in India at wholesale rates. If you have been looking for Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) dealers, your search ends here as you can get the best Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) prices, you can be totally sure to get the best rates as Industrybuying brings you genuine Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm) today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Stanley Cushion Grip Screwdriver Standard STMT60826-8 (6.5x100 mm)"
| SKU | HT.SCRD.NT.SCW.DRIV.00558 |
|---|---|
| Features | Chrome Vanadium Steel, Cushion Grip Handle |
| Bar Length | 100 mm |
| Sub Type | Standard |
| Handle Colour | Black and Yellow |
| Screwdriver Size | 6.5x100 mm |
| Screwdriver Tip Size | 6.5 mm |
| Head Type | Minus |
| Handle | Cushion Grip Handle |
| Brand | STANLEY |



