Havells Reo Tejas Neo Fan Smoke Brown FRCTESTWHT48
In stock
SKU
EL.ELA.CF.00279
Special Price
Rs. 1,778.00
Regular Price
Rs. 2,161.00
| Sku | EL.ELA.CF.00279 |
| Brand | Havells Reo |
| Color | Smoke Brown |
| Supplied by | Indusuno |
Havells Reo Tejas Neo Fan Smoke Brown FRCTESTWHT48 is available to buy in increments of 1
Buy Havells Reo Tejas Neo Fan Smoke Brown FRCTESTWHT48 online in India at wholesale rates. If you have been looking for Havells Reo Tejas Neo Fan Smoke Brown FRCTESTWHT48 dealers, your search ends here as you can get the best Havells Reo Tejas Neo Fan Smoke Brown FRCTESTWHT48 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Havells Reo Tejas Neo Fan Smoke Brown FRCTESTWHT48 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Havells Reo Tejas Neo Fan Smoke Brown FRCTESTWHT48 prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Havells Reo Tejas Neo Fan Smoke Brown FRCTESTWHT48 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you won’t find anywhere else. Procure Havells Reo Tejas Neo Fan Smoke Brown FRCTESTWHT48 today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Havells Reo Tejas Neo Fan Smoke Brown FRCTESTWHT48"
| SKU | EL.ELA.CF.00279 |
|---|---|
| Supplied By | Indusuno |
| Mounting Type | Ceiling suspension |
| Type | simple |
| Color | Smoke Brown |
| Blade Length | 52 cm |
| Motor Speed | 400 rpm |
| Dimension | 12x120x40 cm |



