Hi-Max Jig Saw Max. Cutting 70 mm IC-027
In stock
SKU
PTL.JIS.00026
Special Price
Rs. 1,842.00
Regular Price
Rs. 2,241.00
| Power Input | 610 W |
| Type of Product | Jig saw |
| Model No | IC-027 |
| Max Cutting Depth | 70 mm |
| Frequency | 50 Hz |
Hi-Max Jig Saw Max. Cutting 70 mm IC-027 is available to buy in increments of 1
- Note Product comes without wheel.
Product Specification
Product Specification for "Hi-Max Jig Saw Max. Cutting 70 mm IC-027"
| SKU | PTL.JIS.00026 |
|---|---|
| Power Input | 610 W |
| Type Of Product | jig saw |
| Brand | Hi-Max |
Related Products
Check items to add to the cart or



