Hi-Max Miter Saw Speed 6000 RPM IC-094
In stock
SKU
PTL.MIS.00001
Special Price
Rs. 8,139.00
Regular Price
Rs. 9,901.00
| Power Input | 1800 W |
| No Load Speed | 6000 RPM |
| Type of Product | Miter Saw |
| Model No | IC-094 |
| Wheel Dia in Inch | 255 mm |
Hi-Max Miter Saw Speed 6000 RPM IC-094 is available to buy in increments of 1
- Note Product comes without wheel.
Product Specification
Product Specification for "Hi-Max Miter Saw Speed 6000 RPM IC-094"
| SKU | PTL.MIS.00001 |
|---|---|
| Power Input | 1800 W |
| Type Of Product | miter saw |
| Brand | Hi-Max |
Related Products
Check items to add to the cart or



