Holex Electronic Torque Wrench With Digital Display 12Nm 655345
In stock
SKU
PTL.DIW.00001
Special Price
Rs. 20,070.00
Regular Price
Rs. 24,415.00
| Model No | 655345 |
| Torque Range | 2.4-12Nm |
| Weight | 0.65kg |
| Maxi. Torque | 12Nm |
Holex Electronic Torque Wrench With Digital Display 12Nm 655345 is available to buy in increments of 1
- Buy Holex Electronic Torque Wrench With Digital Display 12Nm 655345 online in India at wholesale rates. If you have been looking for Holex Electronic Torque Wrench With Digital Display 12Nm 655345 dealers, your search ends here as you can get the best Holex Electronic Torque Wrench With Digital Display 12Nm 655345 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Holex Electronic Torque Wrench With Digital Display 12Nm 655345 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Holex Electronic Torque Wrench With Digital Display 12Nm 655345 prices, you can be totally sure to get the best rates as Indusuno brings you genuine Holex Electronic Torque Wrench With Digital Display 12Nm 655345 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure Holex Electronic Torque Wrench With Digital Display 12Nm 655345 today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Holex Electronic Torque Wrench With Digital Display 12Nm 655345"
| SKU | PTL.DIW.00001 |
|---|---|
| Type Of Product | electronic torque wrench with digital display |
| Torque Range | 2.4-12Nm |
| Max Torque | 12nm |
| Brand | HOLEX |



