Phoenix Contact Clip on 2.8-4.4 mm Dia Transparent Conductor Marker Carrier PATO 2/23 1013902
In stock
SKU
EL.CA.CCR.00003
Special Price
Rs. 6,242.00
Regular Price
Rs. 7,365.00
| Color | Transparent |
| Model No. | PATO 2/23 |
| Lettering Field Size | 4x23 mm |
| Item Code | 1013902 |
Phoenix Contact Clip on 2.8-4.4 mm Dia Transparent Conductor Marker Carrier PATO 2/23 1013902 is available to buy in increments of 1
Buy Phoenix Contact Clip on 2.8-4.4 mm Dia Transparent Conductor Marker Carrier PATO 2/23 1013902 online in India at wholesale rates. If you have been looking for Phoenix Contact Clip on 2.8-4.4 mm Dia Transparent Conductor Marker Carrier PATO 2/23 1013902 dealers, your search ends here as you can get the best Phoenix Contact Clip on 2.8-4.4 mm Dia Transparent Conductor Marker Carrier PATO 2/23 1013902 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Phoenix Contact Clip on 2.8-4.4 mm Dia Transparent Conductor Marker Carrier PATO 2/23 1013902 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Phoenix Contact Clip on 2.8-4.4 mm Dia Transparent Conductor Marker Carrier PATO 2/23 1013902 prices, you can be totally sure to get the best rates as INDUSUNO brings you genuine Phoenix Contact Clip on 2.8-4.4 mm Dia Transparent Conductor Marker Carrier PATO 2/23 1013902 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure Phoenix Contact Clip on 2.8-4.4 mm Dia Transparent Conductor Marker Carrier PATO 2/23 1013902 today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Phoenix Contact Clip on 2.8-4.4 mm Dia Transparent Conductor Marker Carrier PATO 2/23 1013902"
| SKU | EL.CA.CCR.00003 |
|---|---|
| Feature | 1 |
| Type Of Product | conductor marker carrier |
| Cable Dia Range | 2.8-4.4 mm |
| Lettering Field Size | 4x23 mm |
| Mounting Type | Clip on |



