Phoenix Contact Insert 10 mm Dia Transparent Cable Marker Carrier PAB-KTL 23 1013957
In stock
SKU
EL.CA.CCR.00005
Special Price
Rs. 4,535.00
Regular Price
Rs. 5,351.00
| Color | Transparent |
| Model No. | PAB-KTL 23 |
| Lettering Field Size | 23x4 mm |
| Item Code | 1013957 |
Phoenix Contact Insert 10 mm Dia Transparent Cable Marker Carrier PAB-KTL 23 1013957 is available to buy in increments of 1
Buy Phoenix Contact Insert 10 mm Dia Transparent Cable Marker Carrier PAB-KTL 23 1013957 online in India at wholesale rates. If you have been looking for Phoenix Contact Insert 10 mm Dia Transparent Cable Marker Carrier PAB-KTL 23 1013957 dealers, your search ends here as you can get the best Phoenix Contact Insert 10 mm Dia Transparent Cable Marker Carrier PAB-KTL 23 1013957 distributors in top cities such as Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Kolkata, Chennai, Pune, Jaipur, Hyderabad and Ahmedabad. You can purchase Phoenix Contact Insert 10 mm Dia Transparent Cable Marker Carrier PAB-KTL 23 1013957 of the finest quality and rest assured to get the best in terms of both durability and performance. If you are bothered about the Phoenix Contact Insert 10 mm Dia Transparent Cable Marker Carrier PAB-KTL 23 1013957 prices, you can be totally sure to get the best rates as INDUSUNO brings you genuine Phoenix Contact Insert 10 mm Dia Transparent Cable Marker Carrier PAB-KTL 23 1013957 rates and quality assured products only from the best of brands with exclusive brand discounts you wont find anywhere else. Procure Phoenix Contact Insert 10 mm Dia Transparent Cable Marker Carrier PAB-KTL 23 1013957 today and avail the best offers on your purchase.
Product Specification
Product Specification for "Phoenix Contact Insert 10 mm Dia Transparent Cable Marker Carrier PAB-KTL 23 1013957"
| SKU | EL.CA.CCR.00005 |
|---|---|
| Feature | 1 |
| Type Of Product | cable marker carrier |
| Cable Dia Range | 10 mm |
| Lettering Field Size | 23x4 mm |
| Mounting Type | Insert |



